Attēli un video

Mūsū skolā 2014.g.14.11. notika Latvijas Republikas Neatkarības 96.gadadienai veltītie pasākumi:

  • uguņošana skolas pagalmā
  • svētku koncerti 1.-4.klašu un 5.-12.klašu skolēniem. 
   
   
   
   

        2011.21.10.  8.B klasē (klases audzinātāja T.Beņina) notika humora vakars «Smiekli lielajā pilsētā». Āsprātīgie skolēni J.Nariņana, А. Žiļajevs , V.Hodorenoka, V.Jurkovs, V.Haramans saņēma joku suvenīrus. Par labāku anekdošu stāstītāju, ka arī aktīvāko vakara dalībnieki kļuva Vasilijs HaramansKomanda «Bobs un kampānis» uzvarēja. Jautrajā spēlē «Tvisters» uzvarējis A.ŽiļajevsPar labāku reklāmas aģentu bija V.JurkovsKonkursā uz labāko smaiļiņu uzvarējā V.HodorenokaHumora vakara atskaiti jūs varāt izlasīt šeit.

2012.21.10.


Aicinām uz Ziemassvētku pasākumiem:

2011.g. 21.decembrī : 

  • 1. klasēm;
  • 2. klasēm;
  • 5.-7. klasēm - "Ziemassvētku balle" - no 16.00 līdz 17.00;
  • 5.-7. klasēm - Dieskotēka - no 17.30 līdz 20.00.

2011.g.21.decembrī :

  • 3. klasēm ;
  • 4. klasēm;
  • 8.-12. klasēm - "Ziemassvētku maskarāde" - no 16.30 līdz 17.30;
  • 8.-12. klasēm - Diskotēka - no 18.00 līdz 21.30.

2011.g. 22.decembrī Veselības diena, ar nolikumu var iepazīties šeit.

3.B klases Jaungada šovs, organizēts klases audzinātājai N.Aļijevai.

2011.15.12. 


Jauns konkurss «Šķiro un uzvari!»  Еkoskola projekta ietvaros.

          Projekta ietvaros mūsu skolā tika novadītās lekcijas, kura laikā skolēni  noskatīja interesantu filmu par PET pūdeļu ceļu, uzzināja daudz interesantu par apkārtējās vides saglabāšānas svarīgumu, cik viegli rūpēties par dabu, un cik labu katrs skolēns var izdarīt  tās labā!

Materiālu sagatavoja mājturības un tehnoloģiju skolotāja I.Seļaha.

10.12.2011.


Rīgas 89.vidusskolas pasākumi Pilsonības nedēļas ietvaros:

 

 

 

  • Zīmējumu izstāde "Rīgas gaiļi" - 1.klases
  • Dzejoļa "Mana dzimtene" noformēšana - 2.klases
  • Zīmējumu izstāde "Rīga" - 3.klases
  • Radošais darbs "Tautasdziesmas" - 4.klases
  • "Latviskās rakstu zīmes" - 5.klases
  • Referāti "Latvijas slavenības" - 6.klases
  • A.Čaka muzeja apmeklēšana - 9.klase 
  • Pedalīšanās jauniešu spēlē "Rīgas hronika" - 8.-9.klases
  • Ekskursija uz Kara muzeju un piedalīšanās kaujas rekonstrukcijā, veltītam LR proklamēšanas un Lāčplēša dienām. - 8.klases
  • Plakātu izstāde, veltīta LR proklamēšanas un Lāčplēša dienām. - 8.-12.klases
  • Lekciju cikls par Latvijas vēsturi - 8.-12.klases
  • Lekcijas "Latvijas vēstures dati un fakti" - 6.-7.klases
Pilsonības nedēļas kopsavilkuma pasākumi 2011.g.17.novembrī:
  • Stāstījums "Latvijas vēsture attēlos" - 1.-2.klases
  • "Sveicām Latviju svētkos" - 3.-4.klases
  • Klases stundas, veltītas LR proklamēšanas 93.gagadienai - 1.-12.klases
  • Svīnīgais pasākums, veltīts LR proklamēšanas 93.gadadienai (svētku nedēļas kopsavilkums un apbalvošana) - 1.-4.klases

2011.10.11. 


Apsveicam!

2011.g.09.novembrī izdevniecību namā "Petits" notika tradicionāls III.Mihaila Tāla piemiņas turnīrs skolēniem šahā, kurā tika par prizierim mūsu skolas audzekņi Aleksandrs Jazdanovs (ieņēma 2.vietu līdz 10 gadu vecuma kategorijā) un Margarita Parhomenko (ieņēma 2.vietu līdz 12 gadu vecuma kategorijā).

2011.11.11.

 


Pirms brīvdienām 3.B klases audzinātāja Natālija Aļijeva organizēja radošu nedēļu "Vitamīni", kura laikā bērni uzzināja visu par vitamīniem, piedalījas sienu avīzes izgatavošanā, vitamīnu salātu recepšu sastādīšanā (izdeva grāmatas ar receptiem), pildīja dažādus uzdevumus KVN spēles laikā, izdarīja vitamīnu salātus. Nedēļas nogalē notika uzvarētāju apbalvošana.

    Fotogrāfijas  un prezentācija  tika piedāvātas N.Aļijevai.

2011.24.10.


2011.g.05.oktobrī  Skolotāju dienā mūsu skolā notika ikgadēji pasākumi:

  • koncerts "Skolas kafejnica";
  • Ēnu diena.

13.10.2011.


2011.g.03.septembrī mūsu teātra studija "Teatralka" uzstājas ar miniatīru "Marionētes" Krievu namā .

2011.05.09.


 

2011.g.28.janvarī "Grāmatu nedēļas" ietvaros  notika Teātra studijas "Teatralka" izrāde pēc Daniila Harmsa daiļrades. 

Izrādes  režisore - A.Reutova. Grimmētājs - S.Novikova.

Paldies Jeļenai Lurje par fotogrāfijām!

 

 

 


Apsveicam 6.A klases skolēnus un klases audzinātāju N.Ņekrasovu ar labiem rezultātiem konkursā "Gribu būt mobils 6.-8.klasēm".

      2011.g.18. janvārī notika pusfināls  Motormuzejā. Tur  tika 10 komandas no Rīgas rajona. 6.A klase piedalījas  3 komandas konkursa "Gribu būt mobils 6.-8.klasēm." Un arī mūsu  komanda no 6.A klases " Zebra -2": Ksenija Gerasika, Aleksandrs Zajakins, Igors Drabovičs, Dmitrijs Asanovs, Ņikita Podņebess
Mājas  uzdevums bija: sagatavot kalendāru uz 2011.gadu. Uz vietas viņiem vajadzēja veikt divus uzdevumus. Viņi labi sagatavojas un pusfināla viņiem ir 7 vieta. Tas ir ļoti labs rezultāts,  jo kopuma piedalījas 77 komandas. Rezultātus var apskatīt www. gribubutmobils.lv

 


          Apsveicam skolēnus un skolotājus - konkursa "Tatjanas diena - krievu kultūras un izglītības svētki Latvijā - 2011" dalībniekus:

          Izpildītāju konkurss «Skolas skolotājs krievu kultūrā» nominācijas:

       Nominācijā "Mākslinieciskais vārds - Krievu valoda kā dzimtā" - 1.vieta Elīnai Vakulenčikaiun Edgaram Mertēnam no 11. А klases - krievu valodas un literatūras skolotāja Т.А.Beņina;

        Nominācijā «Literārās un literāri-muzikālās kompozīcijas» - 2.vietu saņēma Literārā kompozīcija – Aļija Aļijeva, Nikole Dudarenko, Mišele Protasenko no 2.B klases - sākumskolas skolotāja N.I.Aļijeva;

      Nominācijā «Literārās un literāri-muzikālās kompozīcijas» - 2.vietu ar Literāri-muzikālo kompozīciju saņēma 7.-12.klašu skolēni  – Oksana Berjozkina, Elīna Vakulenčika, Aleksandrs Šošins, Edgars Mertēns, Aleksejs Sidorovs, Oksana Voronjko, Aleksandra Borovikova, Margarita Averčenko, Jevģēnijs Demičevs, Renāta Kaminska, Viktorija Petrušina - krievu valodas un literatūras skolotāja Т.А.Beņina.

     Nominācijā "Vokālā māksla - ansamblis" -  2.vieta  Iļjam Morozovam, Kamillai Kordasai un Valērijai Geseļtinai no 6.А klases - mūzikas skolotāja О.А.Ivanova;

     Nominācijā "Ģimenes priekšnesums" - 3.vieta kolektīvam "Krievu folklora", kura dalībnieki: Elizabēte Stemblere no 1.А klases,  Olga Bogdanova, Tatjana Starovoitenko, Jūlija Gerasimova, Jekaterīna Ļisovska.

      Nominācijā "Mākslinieciskias vārds - Krievu valoda kā dzimtā" -  par laureātu  kļuvis Konstantīns Margolins no 2.B klases -sākumskolas skolotāja N.I.Aļijeva;

      Nominācijā "Vokālā māksla - solo" - par laureātu kļuva Valērija Geseļtina no 6.А klases.

      Pētnieciskais konkurss «Krievi Latvijā: kultūra, saknes, likteņi» nominācijā «Krievu liktenis» - 3.vietu saņēma Irina Sorokina no 4.А klases - sākumskolas skolotāja R.D.Saltikova;

      Teātra konkursa nominācijas "Par sekmīgu debijulaureāti - 2.B klases skolēni: Anžela Ivanele, Arslans Aļijevs, Artūrs Jaunpetrovičs, Pavēls Oļeņiks, Elīna Tretjakova, Olga Jermačkova ar  А.Usačova «Tīrīšana» inscenējumu - sākumklases skolotāja N.I.Aļijeva.

      Par teātra konkursa laureātu nominācijā «Labākā sieviešu loma» kļuva Anžela Ivanele no 2.B klases – sākumskolas skolotāja N.I.Aļijeva. 



 

 Ar lielu prieku mūsu skolēni piedālījas Ziemassvētku un Jaungada pasākumos, kas tika organizētas skolas teātra studijas "Teatralka"dalībniekiem (studijas vadītāja - Arina Reutova):

16.decembrī - Ziemassvētku pasākums   

20. decembrī plkst. 10.00 - Ziemassvētku pasākums  1., 2. klasēm 

21.decembrī plkst. 10.00 - Ziemassvētku pasākums 3., 4., 5.-7. klasēm 

22.decembrī plkst. 09.00 - Stafešu sacensības "Jautrie starti 1.-5.klasēm 

22.decembrī plkst. 17.00 - "Jaungada vakarā8.-12.klasēm

No 2010.g.10. līdz 17. novembra skolā notika "Pilsonības nedēļa".
 

pilsonibas nedela

1.-4.kl. Izteiskmīgas runas konkurss 

 

Glītrakstīšanas konkursa uzvarētāju apbalvošana

1.-4.kl. skolēnu darbu prezentācija

 


1.-4.kl. koncerts

 

5.-7.kl.“Mana Latvija, mana Dzimtene

 

 8.-12.kl.“Latvija  skaistākā zeme pie jūras


Apsveicam 1.-4.klašu talantu konkursa   "Zvaigžņu lietus" uzvarētajus,

kas notika 2010.g.13.novembrī!

Uzklikšķinot ar peli uz konkursa dalibnieka vārdu un uzvārdu, Jums ir iespēja noskatīt videoierakstu ar priekšnesuma fragmentu.

  1. Nominācijas “ Vokālā māksla ” labākie:

  2. Nominācijā “ Sports ” uzvarējā:

  3. Nominācijā “ Mākslinieciskais vārds ” pārsteidza visus:

  4. Nominācijā “ Izpildītāju māksla ” nevienu nav atstāja vienaldzīgu:

  5. Nominācijā “ Horeogrāfija ” nebija līdzīgu:

          Paldies konkursa organizatoriem конкурса: direktores pārzinei audzinātāja darbā T.Kozirevai, mūzikas skolotājai O.Ivanovai, skaņurežiseram Darjai Ļovinai1.-4.kl. klases audzinātājām.

          Īpašais paldies  Žurijas dalībniekiem: sākumskolas skolotājai M.Baranovai, Skolas parlamenta pārstāvei E.Vakulenčikai, bibliotekarei I.Seļahai un konkursa viesiem   K.Kordasai un V.Geseļtinai par dziesmas  "Mūzika mūs saistīja" priekšnesumu.

  

 

 

MK Noteikumi№ 775 от 2016.13.12.

"Noteikumi par 2017./2018.mācību gada

un mācību semestru sākuma un beigu laiku"

Par grozījumiem
Rīgas 89. vidusskolas mācību stundu laikos


Stundu laiki: 

 1.- 4.klašu skolēniem:

1. stunda – 08.40. – 09.20.

2. stunda – 09.30. – 10.10.

3. stunda – 10.20. – 11.00.

4. stunda – 11.30. – 12.10.

5. stunda – 12.20. – 13.00.

6. stunda – 13.10. – 13.50.

  5.-12. klašu skolēniem:

1. stunda – 08.40. – 09.20.

2. stunda – 09.30. – 10.10.

3. stunda – 10.20. – 11.00.

4. stunda – 11.10. – 11.50.

5. stunda – 12.20. – 13.00.

6. stunda – 13.10. – 13.50.

7. stunda - 14.00. - 14.40.

8. stunda - 14.50. - 15.30.

9. stunda - 15.40 - 16.20. 


  

Ja Jums ir attēli un videoieraksti no skolas pasākumiem,

tad, lūdzām, sūtīt  uz e-mail adresi: r89vs@inbox.lv

 Lai apskatīt foto-šovu, spiediet uz šo attēlu zem fotogrāfijas
Visi mājas lapas dokumenti saglabāti .pdf, .doc vai .rar formātā.